FIT bransoletka - ARKON

80,40 zł

100,50 zł

Nowy produkt

Markowe bransoletki X-MOMO

Każda bransoletka ma znaczenie, podkreślając jej wyjątkowość i ręcznie wykonaną. Biżuteria i wisiorki od sprawdzonych dostawców z całego świata, specjalizujących się w biżuterii - bransoletkach i ich elementach. Jeśli towar jest w magazynie, wysyłam w ciągu dwóch dni roboczych. W przypadku indywidualnych wymagań terminy dostawy są wzajemnie uzgodnione.

Więcej szczegółów

By buying this product you can collect up to 1 loyalty point. Your cart will total 1 loyalty point that can be converted into a voucher of 0,91 zł.


Bransoletka FIT reprezentuje nas swoim stylem życia. Bransoletki są również odpowiednie jako prezent do motywowania swoich bliskich. Koraliki są stałe elastyczną gumkę, więc są idealne do noszenia na siłownię, ale także nadają się do codziennego noszenia. Bransoletka jest na życzenie, wszelkie zmiany i wymagania ze strony są mile widziane.

Minerał stosowany w bransoletce: srebrne hematytowe światło, kamień lawowy

Elementy składowe: hantle metalowe o wymiarach 24 x 10 mm, metaliczna cyrkonia i inne elementy

Średnica kulki: Ø 10 mm

Długość: indywidualna, trzeba napisać, aby komentować obwód dłoni na napięty.

Pielęgnacja: W przypadku długotrwałego utrzymania pierwotnego stanu bransoletki zaleca się, aby nie narażać go na nadmierne pocenie się, a także aby uniknąć wody lub innych płynów. Kamienie mogą być również podatne na upadek z wysokości.


Produkujemy bransoletki na zamówienie według Państwa życzeń. Prosimy o cierpliwość, jeśli opóźniamy produkcję.

No customer reviews for the moment.

Write a review

30 products in category: